top of page
iegades_soli.jpg
  1. Jaunā projekta izpēte. Klients iepazīst jauno projektu tiešsaistē (projekta mājas lapā, nozares portālos un sludinājumu serveros), kā arī sazinās ar "ARCO REAL ESTATE" nekustamo īpašumu aģentu un vienojas par sev ērtu apskates laiku.

  2. Jaunā projekta apskate. Klients objektu novērtē klātienē, iepazīstot projektu un tā apkārtni, kā arī saņemot konsultācijas no nekustamo īpašumu aģenta.

  3. Lēmuma pieņemšana. Klients izdara izvēli iegādāties dzīvokli jaunajā projektā.

  4. Dzīvokļa rezervācija. Klients rezervē vēlamo dzīvokli, noslēdzot ar projekta attīstītāju vienošanos un tā kontā iemaksājot rezervācijas maksu 1000 eiro.

  5. Kredītspējas noskaidrošana. Ja klientam nepieciešams līdzfinansējums, viņš sazinās ar banku un noskaidro savu kredītspēju. Šo informāciju klients var uzzināt arī pirms īpašuma meklēšanas sākuma.

  6. Priekšlīguma noslēgšana. Klients ar projekta attīstītāju noslēdz priekšlīgumu un tā kontā iemaksā 10 % no kopējās darījuma summas.

  7. Pirkums un īpašumtiesību nostiprināšana. Klients ar projekta attīstītāju noslēdz dzīvokļa pirkuma līgumu, attīstītāja kontā iemaksā atlikušo naudas summu un zemesgrāmatā reģistrē īpašumtiesības, kļūstot par pilnvērtīgu īpašnieku.

bottom of page